Страхування від Арсенал

При страхуванні свого автомобіля за програмою «ALL RISKS» (від всіх ризиків), ви отримаєте відшкодування збитку в разі будь-якого зовнішнього фізичного впливу в результаті випадкових і непередбачених подій.

КАСКО «ALL Risks»

Застрахувавши свій автомобіль за програмою «ALL RISKS» (від всіх ризиків), ви отримаєте відшкодування збитку в разі будь-якого зовнішнього фізичного впливу в результаті випадкових і непередбачених подій.

 • Solly-plus

  Збиток в результаті ДТП

  Будь-яке пошкодження або знищення транспортного засобу, його окремих частин або додаткового обладнання внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

 • Solly-plus

  Угон

  Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбійного нападу. За цим ризиком покривається викрадення транспортного засобу, що перебуває в будь-якому місці, в будь-який час.

Solly-plus Збиток в результаті інших подій

Пошкодження або знищення транспортного засобу, його складових частин або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб (в тому числі, і крадіжка окремих складових частин транспортного засобу або додаткового обладнання), стихійного лиха, пожежі, вибуху, нападу тварин, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів, дерев, снігу, каміння, рекламних щитів і т.д.), пошкодження камінням та іншими предметами, які вилетіли з-під коліс транспортного засобу, а також зовнішнього фізичного впливу в результаті випадкових і непередбачених подій.

Конкурентні переваги КАСКО «ALL Risks»

В даний час програма «ALL Risks» забезпечує найбільш широке страхове покриття. Страхове відшкодування за програмою «ALL Risks» виплачується незалежно від того, хто був винуватцем ДТП.

Цілодобовий асистанс. Страхувальнику надаються послуги цілодобового асистансу по Україні: інформаційно-консультативні послуги, організація виїзду евакуатора, виїзд аварійного комісара на місце ДТП.
Нове за старе. Відшкодування шкоди без урахування зношування замінних деталей.
Неагрегатна страхова сума. Збитки відшкодовуються без врахування попередніх виплат навіть у випадку, якщо сумарний збиток по ним перевищує страхову суму - страхова сума не зменшується після виплати відшкодування.
Мінімальний перелік винятків. Відсутні виключення з виплати страхового відшкодування в разі грубих порушень правил дорожнього руху, в тому числі проїзд на заборонний сигнал світлофора (крім в'їзду, застрахованого ТЗ, на ж / д переїзд при закритому шлагбаумі).
Ремонт автомобіля на авторизовані СТО (гарантійне)

Умови ОСАГО і Service Card в подарунок!

Розмір безумовної франшизи при відшкодуванні шкоди, завданої майну потерпілих осіб, становить 1 000 грн

Service Card дає протягом року скористатися наступними послугами:

 • Дві безкоштовних евакуації автомобіля з місця ДТП (незалежно від вини) в межах ліміту 1000 грн по кожній евакуації, але не більше 2 разів на рік
 • Заміна пошкодженого колеса (організація доставки або ремонту запасного колеса в разі якщо випадково було пошкоджено колесо, а запасне вже використано), але не більше 1 рази в рік
 • Запуск двигуна автомобіля в разі розрядки акумулятора (допомога в запуску двигуна від зовнішнього джерела)
 • Організаційна допомога (допомога у виклику таксі, прокатного авто і т.д.)
 • Номери екстреного виклику (Поліція, МНС, швидка допомога і т.д.)
 • Інформаційна допомога (різна консультаційна допомога).
 • Доставка запасних частин

Добровільне страхування цивільно правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ДЦВ)

Суми страхових виплат, гарантованих ОСАГО, не завжди достатньо для відшкодування шкоди, заподіяної третім особам-учасникам дорожньо - транспортної пригоди. І, найчастіше, винуватець ДТП змушений доплачувати різницю з власних коштів.

Переваги оформлення поліса ДГО від СК «Арсенал Страхування»:
 • Ліміт відповідальності страховика визначається за згодою сторін
 • Конкурентоспроможна вартість страхового поліса
 • Вартість страхового поліса залежить від типу транспортного засобу, кількості водіїв та стажу водіння

  Страховий захист поширюється на будь-якого водія, який керує транспортним засобом на законних підставах

Добровільне страхування цивільної відповідальності дозволить Вам збільшити ліміт відповідальності перед третіми особами.

SollyPlus
 Іщук Ольга

Іщук Ольга

Керівник фінансового сервісу

Телефон

+38 (066) 325-74-78

Ел. пошта

pano_kr@sollyplus.com.ua