Колективний дух і здоровий спосіб життя в Соллі Плюс

Здоровий спосіб життя неможливий без спорту. А протягом останніх років спорт став невід'ємною частиною життя колективу Міжнародного Автомобільного Холдингу «Соллі Плюс»

Футбольна команда

Solly plus

Колектив Соллі Плюс вміє поєднувати роботу і активний спорт, який давно став відпочинком

Колектив Соллі Плюс вміє поєднувати роботу і активний спорт, який давно став відпочинком

Тренажери для різних груп м'язів, тенісний стіл, боксерська груша та інше спортивне спорядження. З кожним роком спортивний зал набирає все більшої популярності серед співробітників всього холдингу.

Як ще люблять проводити вільний час співробітники

Solly plus

"Футбол - невід'ємна частина спортивних інтересів наших співробітників. Командні ігри ще більше згуртовує колектив, зміцнюють командний дух і розвивають корпоративну культуру компанії.

SollyPlus

Денис Ярмін

Майстер кузовного цеху

Бере активну участь в реконструкціях бойових дій Великої Вітчизняної війни, брав участь в зйомках фільму «За законами воєнного часу-2», які проходили в м. Харків.

SollyPlus

Сергій Бєліков

Менеджер відділу продажів комерційних автомобілів Mercedes-Benz

Віддає перевагу більш екстремальні види спорту - автомобільні гонки, бере участь в змаганнях по Ралі.

Колективний дух Міжнародного Автомобільного Холдингу «Соллі-Плюс»

 • Щорічно в травні весь колектив «Соллі-Плюс» виходить на суботник, щоб спільними зусиллями зробити наші Автоцентри ще більш привабливими і чистими. У суботнику беруть участь абсолютно всі, миють, фарбують, чистять, веселяться, фотографуються і потім ще довго бережуть в пам'яті ці теплі моменти.

 • SollyPlus
 • SollyPlus
 • Не менш весело проходять і такі свята, як День Автомобіліста, Новий Рік. На таких значущих для холдингу вечорах збирається весь колектив, щоб згуртується ще більше в конкурсах, всіляких розвагах (міні-футбол, казино, танці).

Заходи для гостей автосалонів з сім'ями

 • SollyPlus

  5 жовтня 2019 року автоцентр Mitsubishi Motors "Соллі Плюс" зазначив 1 рік з моменту відкриття і презентував новий кросовер Mitsubishi_ASX! Яскрава фотозоні, конкурси, фото на пам'ять на Polaroid, тест-драйви нового Mitsubishi ASX - це і багато іншого урізноманітнили свято.

 • SollyPlus

  Презентація нового GLE! Комфорт, надійність, безпеку і відмінний стиль!

 • SollyPlus

  Ранок для самих маленьких від Renault. ми щорічно проводимо напередодні Нового року! Яскраві емоції, солодощі і звичайно ж подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки не залишать байдужими ваших діток.

 • SollyPlus

  Богатирські ігри. Компанія Соллі Плюс виступає спонсорами спортивних заходів.

 • SollyPlus

  Презентація нового GLS!. Відчуйте всі плюси преміального бренду Mercedes-Benz в салоні нового GLS!

 • SollyPlus

  Family Days Renault, на яких проходять навчальні майстер-класи для дітей і батьків, пізнавальні екскурсії по Автоцентру і розважальні програми на будь-який смак.

 • SollyPlus

  День безпеки зі ŠKODA. У літню пору року компанія Соллі Плюс виїжджає на Дні Поля. Це найбільші агрособитія південно-східної України. Гості виставки можуть пройти тест-драйви, а також отримати консультацію прямо на полі.

 • SollyPlus

  КАРАВАН ШОУ! Це виїзні заходи комерційної лінійки Renault для жителів міст Харківської області, на яких всі бажаючі можуть пройти тест-трайви, отримати консультацію по авто і провести добре час.

 • SollyPlus

  День Святого Миколая. Автоцентр Mitsubishi Motors "Соллі Плюс" 21 грудня відвідав справжній Святий Миколай, щоб привітати малюків і вручити їм подарунки! Ледве переступивши поріг салону, діти потрапляли в атмосферу свята з великою кількістю подарунків та конкурсів. Маленькі учасники свята проявили свою кмітливість, винахідливість і різнобічні таланти.

 • SollyPlus

  Новий Pajero Sport 2020. Це було неймовірно! Спасибі всім, хто був присутній на презентації нового Mitsubishi Pajero Sport 08/02/2020!

 • SollyPlus

  Відмінним заходом, яким по праву ми пишаємося, став Масляна OFF-Road. Тест-драйв автомобілів на бездорожних підготовленій трасі, смачні млинці, конкурси і, звичайно ж головна традиція Масляної - спаліванія символу зими.

 • SollyPlus

  «R-Line Days» пройшов в колі друзів! Тест-драйви дійсно були дивовижні! Volkswagen Arteon вразив своєю досконалістю. Volkswagen Touareg, як завжди, стильний і стрімкий, а Volkswagen Tiguan - маневрений, міський, проте з підвищеною проходімостью.Спасібо нашим відвідувачам за яскравий день і бажаємо гарного настрою і нових вражень від тест-драйвів з Volkswagen.

 • SollyPlus

  ŠKODA SUV-DAY. Унікальні виїзні тест-драйви гучних позашляховиків ŠKODA, тестуємо off-road взможності моделей. Відчуваємо позашляховики ŠKODA на бездорожних трасі, піщаних стежках і насипах.

 • SollyPlus

  Kadjar Show! Презентація оновленого Renault Kadjar в шоу-форматі! Презентації проходили протягом 4 днів, на різних популярних локаціях в Харкові і Сумах!

 • SollyPlus

  New Cars Fest. Ми беремо участь у наймасштабнішому фестивалі нових автомобілів New Cars Fest.

З кожним днем ​​холдинг «Соллі-Плюс» завойовує все більше ніш на автомобільному ринку країни. І кожен співробітник компанії причетний до спільного успіху