КУПУЙ АВТОМОБІЛІ MITSUBISHI ОНЛАЙН ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО 3% *

Назад до новин

28 грудня 2020 року

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна», офіційний імпортер і дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, оголошує про старт онлайн продажів. Тепер при замовленні будь-якого автомобіля модельного ряду Mitsubishi через онлайн форму на сайті, клієнт отримує додаткову знижку до 3% *. Умови пропозиції діють з 21 грудня 2020р. до 31 січня 2021 року включно.

Придбання автомобіля стає безпечніше. Під час нової хвилі пандемії, пов'язаної з Covid-19, ми подбали про те, щоб наші клієнти мінімізували контакти під час вибору автомобіля і оформлення його покупки.

Перший крок - клієнт вибирає автомобіль онлайн. Для цього ми підготували інтерактивні 360° огляди модельного ряду Mitsubishi і відео огляди з головними перевагами моделей, з якими можна ознайомитися у нас на сайті на сторінках кожної моделі в розділі 360°, не виходячи при цьому з дому.

Менеджер зв'яжеться з клієнтом для дистанційного обговорення деталей і оформлення договору. Клієнт може залишатися вдома, і при цьому насолоджуватися приємною знижкою до 3% *. І приїде в салон вже в момент видачі його новенького автомобіля Mitsubishi.

* Мається на увазі Акція (спеціальна пропозиція) під умовною назвою «Купуй онлайн зі знижкою до 3%», згідно з якою споживач (клієнт) має право на знижку в розмірі до 3% від рекомендованої роздрібної ціни автомобіля ТМ «Mitsubishi» (або від звичайної рекомендованої роздрібної ціни, або від спеціальної рекомендованою роздрібною ціни на ті моделі автомобілів, де така ціна є, далі разом - «попередня ціна реалізації»), при покупці за повну вартість в акційний період автомобіля ТМ «Mitsubishi» в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні (далі - Дилери), попередньо заповнивши онлайн форму на офіційному сайті дистриб'ютора і / або дилерів mitsubishi-motors.com.ua. Знижка (Акція) діє з 21.12.2020 р до 31.01.2021 р вкл. на території України (крім тимчасово окупованих територій і зони проведення ООС), далі - Територія. Акція поширюється на всі моделі автомобілів ТМ «Mitsubishi», знаходяться на складах на Території. Акція не є публічною офертою. Остаточні роздрібні ціни на акційні автомобілі встановлюються Дилерами і вказуються у відповідних договорах купівлі-продажу на дату їх укладення. Кількість акційних автомобілів обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від зображеного в рекламі. Дистриб'ютор залишає за собою право змінювати умови акції.

** Означає надання гарантії на нові автомобілі ТМ «Mitsubishi» (крiм «Outlander PHEV»), придбані у Дилерів на Території з 31.12.2021 р вкл., строком на 5 років або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше, з дати початку гарантії, зазначеної в Меморандумі про реєстрацію. На перші 24 місяці обмеження по пробігу не застосовуються. деталі на mitsubishi-motors.com.ua.

Інформація про ТОВ «ЕМ ЕМ СІ Україна»

Компанiя «ЕМ ЕМ СІ Україна» – офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» – забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, надавати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок і наявності складу оригінальних запчастин і аксесуарів. Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічують 29 автосалонів в усіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.