MITSUBISHI OUTLANDER ТЕПЕР ЗА ЦІНОЮ ВІД 629 000 ГРН

Назад до новин

1 грудня 2020 року

ТОВ «Ем Ем Сі Україна» оголошує про нові ціни на найпопулярніший позашляховик японського бренду Mitsubishi - Outlander.
З 20 листопада по 31 грудня 2020 року ціни на Mitsubishi Outlander стартують від 629 000 грн*.

Сьогодні без позашляховика складно обійтися. Будь то поїздки з родиною по місту або виїзди на пікніки гучної кампанією, потрібен місткий багажник, комфортний простір для пасажирів, м'яка підвіска і пристойний кліренс, щоб пом'якшити незручності при пересуванні по вибоїстих українських дорогах на різних швидкостях. Mitsubishi Outlander відмінно підходить для поїздок компанією. Його відрізняють і оздоблення салону якісними матеріалами, і відмінний вибір комплектацій. Залежно від індивідуальних переваг, у водія є можливість вибрати і економічний монопривод, який доступний в базових комплектаціях Inform і Invite, або універсальний повний привід в комплектаціях Intense, Instyle, Ultimate. Дорожній просвіт у Mitsubishi Outlander всюди залишається незмінним – 215 мм.

Вартість базової моноприводной комплектації Outlander Inform становить від 629 000 грн.* Такий автомобіль оснащений 2,0 л бензиновим двигуном і варіатором, які забезпечують потужність 145 к.с. і витрата палива 7,5 л в змішаному циклі. У даній комплектації є всі ключові системи безпеки, двозонний клімат-контроль, комфортабельні сидіння з поперечної підтримкою з електрорегулюванням, світлодіодні передні денні і задні ліхтарі, що створюють оптимальне освітлення під час поїздок вночі, а також інші функції, які японські інженери створили для комфортного і безпечного пересування.

*Мається на увазі надання спеціальної рекомендованою роздрібною ціни на автомобілі моделі Outlander ТМ «Mitsubishi» в комплектації Inform 2.0, далі - Авто, розрахованої за станом на 20.11.2020 р (звичайна рекомендована ціна - від 685 000 грн),. Точні роздрібні ціни встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors і вказуються у відповідних договорах купівлі-продажу Авто. Пропозиція діє з 20 листопада по 31 грудня 2020 включно в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій і зони проведення ООС), далі - Територія. Кількість Авто пропозицією обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від зображеного в рекламі. Дистриб'ютор залишає за собою право змінювати умови пропозицій.
Офіційний дистриб'ютор Авто ТМ «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А. Міцубіші Моторс.

Інформація про MITSUBISHI MOTORS CORPORATION

Mitsubishi Motors Corporation – це міжнародна автомобільна компанія зі штаб-квартирою в Токіо, Японія, яка має чіткий фокус на виробництво позашляховиків, пікапів, електромобілів і заряджають гібридів.
З того часу, як був випущений перший автомобіль Mitsubishi – більше ста років тому – група демонструвала свої амбіції і прагнення створювати автомобілі нових класів, готовність відкривати нові сегменти, прагнення до розробки і використання самих передових технологій в автомобільному світі.
Глибоко закоренившись у фірмовій ДНК Mitsubishi Motors, нова стратегія Бренда націлена на залучення амбітних водіїв, готових кинути виклик усталеним правилам і готових прийняти зміни. Відповідно до цього підходу Mitsubishi Motors представила свою нову стратегію Бренда в 2017 році, виражену в словах «Drive your Ambition» – в цих словах буквально все: бажання забезпечити людям свободу особистого транспорту, прагнення до передових напрацювань, відображення постійного діалогу між Брендом і його клієнтами.
Сьогодні Mitsubishi Motors націлена на постійний розвиток, інвестиції в інноваційні технології, привабливий дизайн, розробку оригінальних продуктів, пропонуючи привабливі і неповторні автомобілі для клієнтів по всьому світу.

Iнформація про «ЕМ ЕМ СІ Україна»

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» – офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. мета компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» – забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, надавати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок і наявності складу оригінальних запчастин і аксесуарів. Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічують 29 автосалонів в усіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.