Mitsubishi Outlander тепер за ціною від 519 000 грн

Назад до новин

2 березня 2020 року

Mitsubishi Outlander відмінно підходить для поїздок компанією. Його відрізняють і оздоблення салону якісними матеріалами, і відмінний вибір комплектацій. Залежно від індивідуальних переваг, у водія є можливість вибрати і економічний монопривод, який доступний в базових комплектаціях Inform і Invite, або універсальний повний привід в комплектаціях Intense, Instyle, Ultimate. Дорожній просвіт у Mitsubishi Outlander всюди залишається незмінним – 215 мм.

Вартість базової моноприводной комплектації Outlander Inform становить від 519 000 грн. * Такий автомобіль оснащений 2,0 л бензиновим двигуном і варіатором, які забезпечують потужність 145 к.с. і витрата палива 7,5 л в змішаному циклі. У даній комплектації є всі ключові системи безпеки, двозонний клімат-контроль, комфортабельні сидіння з поперечної підтримкою з електрорегулюванням, світлодіодні передні денні і задні ліхтарі, що створюють оптимальне освітлення під час поїздок вночі, а також інші функції, які японські інженери створили для комфортного і безпечного пересування.

Протестувати Mitsubishi Outlander Ви завжди можете в автосалоні офіційного дилера Mitsubishi Motors "Соллі Плюс". 

* Мається на увазі надання спеціальної рекомендованою роздрібною ціни на автомобілі ТМ «Mitsubishi», модель «Outlander» в комплектації Inform (Інформ), розрахованої за станом на 01.03.2020 р Точні роздрібні ціни встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors в Україні і вказуються у відповідних договорах купівлі продажу автомобілів. Пропозиція діє в період з 01 по 31 березня 2020 року включно в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій і зони проведення ООС). Кількість автомобілів з вказаною пропозицією обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від розміщеного в рекламі.