MITSUBISHI MOTORS CORPORATION ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ OUTLANDER

Назад до новин

24 лютого 2021 року

Сьогодні абсолютно новий OUTLANDER дебютував на Amazon Live, ставши першим автомобілем, який запустився на американській стрімінговой платформі. Переглянути світову прем'єру нового OUTLANDER можна по посиланням, яке дійсна до 31 березня 2021 р.

Четверте покоління OUTLANDER відрізняється новим впевненим стилем. З передньою панеллю Dynamic Shield, 20-дюймовими колесами, посиленими крилами і пропорціями він виглядає ще більш надійним і потужним. Заново розроблена платформа, двигун 2,5 л, оновлена ​​електрокерована система 4WD і S-AWC (Super-All Wheel Control) з новим перемикачем режимів руху забезпечують безпечні і надійні ходові характеристики.

Outlander завжди славився простором в салоні, яке, звичайно ж, залишається в новій версії позашляховика. У новій концепції інтер'єру за високу відчуття якості і комфорту відповідають зручні три ряди сидінь, рідкокристалічні дисплеї лічильників і нова функція бездротової зарядки смартфона.

Новий бензиновий двигун об'ємом 2,5 л збільшує максимальну потужність на 8,9% і паливну економічність (в режимі WLTC) на 2,6% в порівнянні з попередньою моделлю. У новому Outlander використовується 8-ступінчастий варіатор CVT зі швидкісним спортивним режимом. Перемикач дозволяє легко міняти швидкість, як на багатоступінчастої автоматичній коробці передач. При натисканні можна відчути потужне і швидке прискорення. Таким чином, під час поїздок водій може насолоджуватися тихою і плавною їздою.

Повнопривідні версії комплектуються гідравлічної муфтою, яка приводиться в дію за допомогою електромотора і розподіляє крутний момент між передньою і задньою осями. Покращена система повного приводу і контролю динаміки автомобіля S-AWC, доповнюється системою активного контролю вектора тяги AYC, яка відтепер може регулювати розподіл крутного моменту і гальмівного зусилля не тільки на передній, а й на задній осі. Крім цього, в новому Outlander присутня можливість вибрати режим водіння відповідно до поточних дорожніми умовами. Так, для моноприводних версій є п'ять режимів, в той час як комплектації з повним приводом пропонують цілих шість режимів на вибір.

Асистент безпечного водіння MI-PILOT об'єднує в собі адаптивний круїз контроль і асистент утримання на смузі, підтримуючи не тільки задану відстань до попереду автомобіля, що їхав, а й утримуючи ваш автомобіль по центру смуги. Автомобілі, оснащені навігаційною системою, здатні зчитувати дорожні знаки і автоматично змінювати задану швидкість відповідно до зазначених обмеженнями. Пасивної безпеки також приділено достатньо уваги, оскільки новий Outlander можемо мати до 11 подушок безпеки, в тому числі і подушку безпеки між сидінням водія та переднього пасажира.

 

інформація про «ЕМ ЕМ СІ Україна»

Компанія «ЕМ ЕМ СІ Україна» – офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. Головне завдання компанії «ЕМ ЕМ СІ Україна» – забезпечити максимальний рівень взаємодії з виробником, надавати якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів ТМ «Mitsubishi», забезпечення поставок і наявності складу оригінальних запчастин і аксесуарів. Компанія має розвинену мережу дилерських центрів по всій Україні, яка зараз налічують 29 автосалонів в усіх регіонах України, а також авторизований дилерський центр на території республіки Молдова.