Знижка до 20% на сервіс на авто ŠKODA старше 7-років

Пропозиція діє Безстроково

Ловіть знижки від Автомобільного дому ŠKODA «Соллі-Плюс»! Якщо Ваш автомобіль старше 7 років, то для Вас пропозиція «Запасні частини та Сервісне обслуговування зі знижкою до 20%».

Наші майстри подбають про Ваш автомобіль! Акція поширюється на автомобілі до 2013 року випуску! Також стартує акція "Знижки до 20%" на товари для ТО, ремонту ходової частини авто, гальмівної системи, а також рульового управління!

До товарів цієї категорії також належать: оригінальне мастило, масляні фільтри, повітряні фільтри двигуна, повітряні фільтри салону, паливні фільтри.

Ви отримуєте знижку до 20% на роботи у разі придбання запасних частин! Сервісний центр SKODA «Соллі-Плюс» має в своєму розпорядженні необхідне обладнання для точної діагностики.

Станція технічного обслуговування ŠKODA «Соллі-Плюс» проводить якісні ремонтні роботи та надає гарантію на оригінальні запчастини ŠKODA AUTO!

Більш детальну інформацію Ви завжди можете отримати у нас в автосалоні ŠKODA «Соллі-Плюс» за адресою: м.Харків, вул.Білогорська, 92Б.

Та за телефоном: +38 (068) 699 77 77

skoda.kh.ua/all-news/news-detail/service_7