Нова лінійка оригінальних моторних масел Mitsubishi

Пропозиція діє Безстроково

Компанія Mitsubishi Motors розробила повний асортимент моторних масел, які забезпечують найкращу ефективність роботи двигуна і значно збільшують його термін служби, незалежно від стилю водіння або кліматичних умов. Технологія моторних масел Mitsubishi гарантує найкращий захист і оптимальну продуктивність для всіх двигунів, що встановлюються на автомобілі Mitsubishi.

Моторне масло MITSUBISHI MOTORS GENUINE ENGINE OIL 0W-20 API SN, ILSAC GF-5 (синтетичне масло для бензинових двигунів)

Mitsubishi 0W-20 SNGF-5 1L v180926.jpg

Оригінальне моторне масло останнього покоління з наднизькою в'язкістю, розроблене для підвищення продуктивності двигуна, паливної економічності і зменшення викидів СО2. Передові синтетичні технології забезпечують надійний захист від зносу і відкладень, забезпечують максимальну продуктивність двигуна і полегшує холодний запуск.

Моторне масло MITSUBISHI MOTORS GENUINE ENGINE OIL 5W-40 ACEA A3 / B4 (синтетичне масло для бензинових двигунів і дизелів без фільтру сажі (DPF))

Mitsubishi 5W-40 A3B4 1L v180926.jpg

Преміальне оригінальне моторне масло з поліпшеною формулою, забезпечує чудовий захист від зносу і поліпшене очищення деталей двигуна, що в свою чергу підвищує ефективність роботи двигуна і його довговічність. Підвищена стійкість до окислення дозволяє збільшити інтервали заміни масла.

Моторне масло MITSUBISHI MOTORS GENUINE ENGINE OIL 10W-40 ACEA A3 / B4 (напівсинтетичне масло для бензинових двигунів і дизелів без фільтру сажі (DPF))

Mitsubishi 10W-40 A3B4 1L v180926.jpg

Оригінальне моторне масло, розроблене для забезпечення поліпшеного захисту від зносу і чистоти двигуна, також забезпечує довговічність і продуктивність двигуна.

Моторне масло MITSUBISHI MOTORS GENUINE ENGINE OIL 0W-30 ACEA C1 / C2 (синтетичне масло для дизелів з і без фільтру сажі (DPF))

Mitsubishi 0W-30 C1C2 1L v180926.jpg

Високоефективне оригінальне моторне масло з наднизькою в'язкістю, розроблене для двигунів Mitsubishi з фільтром сажі (DPF). Забезпечує більш високу продуктивність двигуна і економію палива, забезпечуючи при цьому поліпшений захист деталей двигуна від зносу і відкладень. Формула даного масла з наднизькою в'язкістю полегшує запуск холодного двигуна навіть при дуже низьких температурах.

Моторне масло MITSUBISHI MOTORS GENUINE ENGINE OIL 5W-30 C4 (синтетичне масло для дизелів з і без фільтру сажі (DPF))

Mitsubishi 5W-30 C4 1L v180926.jpg

Сучасне оригінальне масло розроблено для двигунів Mitsubishi з фільтром сажі (DPF). Його спеціальна формула допомагає продовжити термін служби і підвищити ефективність роботи систем додаткового очищення вихлопних газів в автомобілях Mitsubishi. Підвищена стійкість масла до окислення забезпечує чудовий захист від відкладень на деталях двигуна тим самим покращує його довговічність.

Ознайомитися з асортиментом ОРИГІНАЛЬНИХ МОТОРНОЕ МАСЛО MITSUBISHI